Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
13.01.2021
Poštovné ZDARMA celý január 2021
Počas mesiaca január 2021 platí pre všetky objednávky poštovné ZDARMA... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Bachova terapia
  3. Originálna Bachova terapia

Originálna Bachova terapia

Miešaná esencia 50 ml

Originálna Bachova terapia Miešaná esencia presne podľa Vašich požiadaviek.  Prosím pri objednávke napíšte do poznámky , ktoré esencie chcete namiešať... celý popis
Dostupnosť
Skladom 9 ks
Nie sme platcovia DPH
11,50 €
ks
Číslo produktu:BT001
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Originálna Bachova terapia

Miešaná esencia presne podľa Vašich požiadaviek. 

Prosím pri objednávke napíšte do poznámky , ktoré esencie chcete namiešať. Ideálne je 3-5 esencií. Cena na rovnaká pri každom počte. Balenie 50 ml  ( vystačí približne na mesiac ).

Ak si nie ste istý výberom, kontaktujte ma emailom, telefonicky alebo v našej facebook stránke, rada Vám poradím.

https://www.facebook.com/eyvamineral/

 

Na aké problémy sa dajú Bachove esencie namiešať? 

Nižšie nájdete prehľadný zoznam podľa skupín. Ak si nie ste istý, pokojne ma kontaktujte , rada Vám poradím.

 

1.SKUPINA

Strach

Cieľom je: zbavenie sa strachov

ASPEN: Vhodný na strach a úzkosti neznámeho pôvodu, tiesnivé predtuchy a tušenia, nevysvetliteľné pocity strachu.

CHERRY PLUM: Na strach zo straty sebakontroly, ublíženiu sebe alebo iným, sklony k samovražde, náhle nepríčetné výbuchy či hystéria. Strach z toho, že sa neovládne a vybuchne.

MIMULUS: Na konkrétny strach a úzkosti, ktoré sôsobujú neznáme veci, tiež plachosť a hanblivosť.

RED CHESTNUT: Na strach , pocity bezmocnosti a hrôzy, že sa milovaným ľuďom niečo zlé stane, prílišná starostlivosť a neustále obavy o rodinu a deti.

ROCK ROSE: Na hrôzu a extrémny strach, nočné mory, desivé sny, na pocity bezmocnosti a hlbokých otrasov pri nehodách, nešťastiach.

 

2.SKUPINA

Neistota

Cieľom je: poznať svoju myseľ

CERATO: Pre ľudí, ktorí neveria sami sebe, hľadajú rady a potrebujú vždy potvrdenie / odobrenie od iných ľudí, aby si objasnili svoje vlastné myšlienky. Nedôverujú sami sebe ani vlastnému úsudku.

GENTIAN: Na stratu odvahy a porazenectvo spôsobené neúspechom, sklúčenosť a pochybnosti
v dôsledku sklamania, pri zhoršení stavu. Ich rozladenie má konkrétnu príčinu.

GORSE: Na neopodstatnenú stratu nádeje, zúfalstvo a porazenectvo, úplná beznádej, pesimizmus. Vnútorné presvedčenie o tom, že situácia je beznádejná a už niet ani pomoci ani riešenia.

HORNBEAM: Na únavu, prepracovanosť, ktorá sa dostaví pri pomyslení na povinnosti, ktoré ešte treba vyriešiť. Na otáľanie a letargiu, pri úbytku energie a psychickej únave.

SCLERANTHUS: Na neschopnosť rozhodnúť sa medzi dvomi alternatívami, premenlivé a prudké zmeny nálad. Človeku chýba vnútorná vyrovnanosť, skáče od jednej veci k druhej.

WILD OAT: Na neistotu ohľadom životnej úlohy. Pre ľudí, ktorí sa nachádzajú na istej križovatke rozhodnutí a nevedia ako ďalej, nemajú jasný cieľ. Napriek svojmu talentu a schopnostiam nemajú jasnú predstavu o tom, čo by mali urobiť a preto sú frustrovaní.

 

 3.SKUPINA

Nedostatočný záujem o súčasné dianie

Cieľ: Prebudenie chuti do života

CLEMATIS: Pre snílka, ktorý žije vo svojej fantízii, viac v budúcnosti ako v prítomnosti. Nevníma realitu, žije vo vlastnom svete, sníva za bieleho dňa.

CHESTNUT BUD: Na opakujúce sa chyby a neschopnosť poučiť sa z vlastných skúseností. Nevie sa pohnúť z miesta.

HONEYSUCKLE: pre tých, ktorí žijú stále v minulosti, neustále sa v myšlienkach vracajú a nevedia sa od nich odpútať. Pomáha vyrovnať sa so smutnými udalosťami ako je smrť, rozchod či strata zamestnania.

MUSTARD: Pomáha pri stavoch depresie a melanchólie, ktoré prichádzajú z ničoho nič bez zjavnej príčiny.

OLIVE: Na fyzické a mentálne vyčerpanie, ktoré má konkrétnu príčinu...práca, štúdium, choroba , osobné problémy a pod.

WHITE CHESTNUT: Pre neustále, opakujúce sa myšlienky plné strachu, ktoré sa vracajú ako obohratá platňa. Vnútorné rozhovory so sebou samým.

WILD ROSE: Apatia a prílišná ľahostajnosť a rezignácia bez snahy niečo v živote zmeniť. Človek bez úsilia a motivácie ticho prijíma čokoľvek. Pasivita, chýba životná energia.

 

4.SKUPINA

Pocit osamelosti

Cieľ: byť bližšie k ostatným

HEATHER: Pre ľudí, ktorí vidia a počúvajú iba samých seba , na samoľúbosť, hovoria len o sebe, potrebujú poslucháčov a byť neustále stredobodom pozornosti.

IMPATIENS: Na netrpezlivosť, prílišné tempo v konaní i v správaní, podráždenosť, nedočkavosť, náhlivosť. Chce všetko rýchlo urobiť, je veľmi netrpezlivý, často podráždený a nervózny.
WATER VIOLLET: Pre introvertov, ktorí vystačia sami sebe, udržujú si od okolia odstup, čo môže u nich vyvolávať, že sú pyšní a ľahostajní. Kľudní a schopní ľudia, ktorí nežiadaju nikdy iných o radu. Ťažko sa otvárajú druhým.

 

 5.SKUPINA

Precitlivelosť na vplyvy

Cieľ: zostať sám sebou

AGRIMONY: na duševné trápenie ukryté za úsmevom. Pre veselých, usmievajúcich sa ľudí, ktorí vo vnútri ukrývajú veľké trápenia.

CENTAURY: Pre tých, ktorí nedokážu povedať „nie", nechcú nikoho sklamať, ľahko sa s nimi manipuluje, ľahko sa podriadia iným, nechajú sa nimi ovládať.

HOLLY: Na negatívne pocity voči iným ako je žiarlivosť, nenávisť, závisť, zlosť, zatrpknutosť až agresivita. Často vnútorne veľmi trpia.

WALNUT: Problémy so zmenou a nechcenými vonkajšími vplyvmi, významné zmeny v živote, ochrana pred ovplyvňovaním od iných. Pomáha prispôsobiť sa veľkým a potrebným zmenám.

 

6.SKUPINA

Melanchólia, skleslosť, zúfalstvo

Cieľ: žiť v radosti a v nádeji

CRAB APPLE: Na prílišnú poriadkumilovnosť, nespokojnosť so svojím telom, správaním, na vyčistenie od negatívnej energie, fixácia na fyzickú a duševnú hygienu. Ľudia majú pocit nečistoty a štítia sa telesných prejavov-potenie, vylučovanie.

ELM: Na krízu sebadôvery spojenú s prílišnou zodpovednosťou ( o druhých ), tlak. Zodpovednosť začne človeka pohlcovať a tá je nad jeho sily a tak stráca sebadôveru, zrazu cíti, že nevládze.

LARCH: Na nedostatok sebadôvery, ktorá bráni pokusu o úspech, pochybnosti o vlastných schopnostiach. Pre ľudí, ktorým chýba sebavedomie. Majú pocity menejcennosti a neveria si.

OAK: Pre silných ľudí, ktorí bojujú až za hranicu svojich síl, strácajú silu, ale ignorujú vyčerpanie a pokračujú ďalej. Nevedia si dopriať odpočinok.

PINE: Na vinu a sklon obviňovať sa za všetko, čo sa nepodarí. Pre ľudí, ktorých trápia silné pocity viny. Stále sa za všetko ospravedlňujú a berú na seba aj chyby iných.

STAR OF BETLEHEM: Na šok, žiaľ, smútok vyvolaný stratou blízkeho, zlou správou, nehodou, na duševné otrasy a traumatické stavy.

SWEET CHESTNUT: Na krajné zúfalstvo, pocit, že je všetko úplne beznádejné a niet cesty von. Želajú si zomrieť, ale o samovražde nepremýšľajú. Na extrémne duševné útrapy, beznádejné zúfalstvo, silné pocity osamelosti a hlboký smútok.

WILLOW: Na sebalútosť, vzdor a obviňovanie iných, nedokážu odpustiť a zabudnúť, velkí pesimisti. Na pocit hnevu, bezmocnosti, sebaľútosti. Pomáha pri zlej nálade a mrzutosti. Pre ľudí, ktorí závidia iným ich šťastie.

 

 7.SKUPINA

Prehnaná starostlivosť o blaho druhých

Cieľ: ži a nechaj žiť

BEECH: Na netoleranciu voči iným ľuďom, ich správaniu a názorom, prílišná kritika voči iným. Neustále iných kritizujú a neprijímajú ich názory a správanie.

CHICORY: Na sebeckú, panovačnú a majetnícku lásku, prílišnú starostlivosť, organizovanosť v rodine, dusivé objatia. Pre ľudí, ktorí manipulujú s ostatnými mysliac si, že vedia všetko a potrebujú neustálu pozornosť.

ROCK WATER: Na extrémnu sebakontrolu, asketizmus, odopierajú si akúkoľvek radosť zo života, hrajú sa na mučeníkov. Pre ľudí, ktorí sú na seba extrémne nároční. Potláčajú svoje fyzické potreby a často ich ovládajú dogmatické myšlienky.

VERVAIN: Na prílišné nadšenie pre vec a prílišnú aktivitu, perfekcionisti, nátlakové aktivity, nie sú schopní oddychovať. Pre ľudí, ktorí sú posadnutí určitou myšlienkou, názorom. Ich horlivé nadšenie často vedie k napätiu a podráždenosti.

VINE: Pre dominantných a ctižiadostivých ľudí, ktorí druhým vládnu, ovládajú ich železnou rukou, autoritatívnosť, postrach slabších a jemnejších pováh. Na kruté až bezcitné správanie voči druhým.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Informácie pre zákazníkov

 

Kontakty
Logo
www.eyva.sk
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk